Hlášení z 22.10.2021

22.10.2021

Oznámení MS ČČK Džbánov

MS ČČK Džbánov zve všechny děti na podzimní tvořivé dílničky, které se konají tuto sobotu 23. 10. 2021 od 14 hodin na sále obecního domu. Pro děti bude připraven materiál a návrhy různých podzimních dekorací, které si mohou sami vyrobit. Těšit se mohou například na tradiční dlabání dýní.

Dále se bude na sále pořádat bazárek. Přijďte dát věcem druhou šanci. Pro každého, kdo bude chtít něco prodat nebo směnit bude připraven stůl. Co se Vám už doma třeba nehodí, může jiným udělat radost.


Příští týden ve středu 27. 10. se koná v naší obci lampionový průvod. Sraz účastníků průvodu je v 18,30 hodin u prodejny Konzumu. Na závěr průvodu bude připraveno občerstvení.


Na příští víkend od 29. do 31. října jsme pro děti připravili Džbánovskou podzimní stezku.

Start je na začátku lipové aleje u bytovky. Na startu si každý účastník vyzvedne soutěžní kartičku včetně mapy. Na vyznačených stanovištích najdete kartu s hádankou. Řešení tajenky se uvede do políček na soutěžní kartičce. Na posledním stanovišti ji odevzdáte do poštovní schránky obecního úřadu. Ze všech správně vyplněných kartiček vylosujeme výherce, kteří obdrží odměnu.

Vezměte si s sebou vlastní psací potřeby.


Další:

Připomínáme, že do 1. listopadu se vybírá platba za stočné za rok 2021. Stočné se vybírá hotově v kanceláři obecního úřadu v úředních hodinách. Pokud budete chtít platit převodem na účet, napište na email, nebo zavolejte, sdělíme Vám podklady pro bezhotovostní platbu.

Do konce října je též splatná 2. splátka poplatku za odpady.

Děkujeme za včasnou úhradu.